При різних проблемах в роботі опорно-рухового апарату традиційно застосовується зональний лікувальний масаж. Це вид масажу, при якому відбувається опрацювання певних ділянок тіла – залежно від симптоматики.

Кому потрібен зональний масаж?

масаж спиниДосить поширеною процедурою вважається лікувальний масаж спини. Його призначають при:

  • Остеохондрозі;
  • Сколіозі та інших порушеннях постави;
  • Міжхребцеві грижі;
  • Міозиті;
  • Травмах;
  • М’язовому перенапруженні;
  • Радикуліті (поперековий відділ).

Крім того, така терапія буде не зайвою для профілактики. Особливо, якщо людина веде малорухливий спосіб життя або, навпаки, професійно займається спортом і має справу із значними фізичними навантаженнями.

Також зональний оздоровчий масаж часто призначають людям похилого віку, які страждають від больових симптомів.

Лікувальний масаж кінцівок та суглобів верхнього плечового поясу зазвичай рекомендовано при травмах чи пошкодженнях, особливо для відновлення повномо об’єму рухів. Зокрема, якщо мали місце травми рук, то масажують передпліччя, кисті, ліктьові суглоби.

Масаж ніг передбачає вплив на гомілки, стопи, стегна, тазостегновий суглоб. Це може бути корисно не тільки після травм, а також при артритах або артрозі.

масаж спиниЩо дає саме зональний масаж?

Зазвичай, загальний масаж допомагає надати розслаблюючий вплив, допомагає зняти перенапруження. А ось зональний вплив передбачає більш ретельне і локальне опрацювання м’язів саме обраної ділянки тіла. В даному випадку багато залежить від характеру захворювання та специфіки організму пацієнта. Ось чому попередньо необхідна консультація спеціалізованого лікаря.

Переваги отримання послуги зонального масажу в Українському Травмоцентрі

Надзвичайно важливо правильно вибрати фахівця, який буде виконувати зональний масаж тіла.

В Українському Травмоцентрі працюють висококласні масажисти, які проявляють максимальну увагу до кожного пацієнта. Ми керуємося комплексним та індивідуальним підходом до кожного пацієнта, тому перед процедурою Вам обов’язково буде запропонована консультація лікаря-спеціаліста для призначення масажу, що буде корисним саме Вам. При цьому Вас приємно здивує ціна за процедури.

Звертайтеся до Українського Травмоцентру, отримайте професійні лікувальні процедури та насолоджуйтеся життям без болю!