Переоцінити користь такої процедури, як загальний масаж, неможливо. Це ретельне опрацювання всіх груп м’язів вручну, що має виражений терапевтичний ефект. Галузь застосування надзвичайно широка – це і зміцнення м’язового корсету у дітей, і допомога спортсменам при травмах, і боротьба з віковими змінами опорно-рухового апарату, а також багато іншого.

Крім того, процедура призначається з профілактичною метою, особливо людям, хто веде малорухливий спосіб життя.

Кому і коли потрібен загальний масаж?

загальний масаж тілаСьогодні дуже поширена така послуга, як загальний масаж тіла. Київ рясніє людьми, що мають сидячу роботу, яка, зазвичай, спричиняє різні захворювання спини та інших ділянок тіла. Найчастіше загальний масаж є необхідним при наступних симптомах:

  • Біль в спині, попереку, шийному відділі;
  • Артрити та артрози;
  • Остеохондроз;
  • Радикуліт;
  • Втома;
  • Стрес, погане загальне самопочуття.

Традиційно, найбільш активними користувачами послуг масажистів є люди з малорухливим способом життя. Також загальний масаж стане в нагоді людям похилого віку, спортсменам і тим, хто страждає різними захворюваннями опорно-рухової системи. Крім того, лікувальний масаж  призначають дітям при сколіозі або для зміцнення м’язового корсету.

Що дає загальний масаж тіла?

Перш за все, процедура допомагає чудово розслабитися. Знімаються м’язові спазми і напруга, відновлюється тонус, еластичність, рухливість суглобів.

При масажних впливах завжди поліпшується кровообіг і відтік лімфи, що позитивно позначається на загальному самопочутті пацієнта. Це, в свою чергу, стимулює обмінні процеси в тканинах, а це ще одна гарна новина для тих, хто мріє схуднути.

загальний масаж КиївМожна сміливо сказати, що допомога кваліфікованого масажиста нікому не завадить, і навіть варто час від часу балувати своє тіло таким подарунком.

У чому перевага звернення за професійним загальним масажем до Українського Травмоцентру?

В Українському Травмоцентрі працюють кваліфіковані фахівці, які можуть запропонувати ефективний оздоровчий масаж. Більше того, перед процедурою Ви зможете отримати професійну та комплексну консультацію з оглядом, щоб визначити найбільш прийнятний саме для Вас варіант масажу.

Також варто пам’ятати про те, що будь-яке лікування дає кращі результати, коли застосовуються комплексні заходи. Тому, крім послуг масажиста в Українському Травмоцентрі надаються послуги кваліфікованих консультацій лікарів різних галузей, а також надається лікування методом Ударно-хвильової терапії та інші терапевтичні процедури.

           Не зволікайте, звертайтеся до Українського Травмоцентру та насолоджуйтеся здоровим життям!