Для багатьох людей болісною недугою є п’яткова шпора (плантарний фасціїт), що викликає сильний больовий синдром та дискомфорт. Ця хвороба виникає внаслідок запально-дегенеративних процесів підошовної фасції – під тиском навантаження тіла в ній відбуваються розриви або з’являються мікротріщини.

ударно хвильова терапія при пятковій шпоріВ результаті весь тиск ваги тіла здійснюється на п’яту. Це викликає запальний процес, відкладення солей кальцію та сильний біль.

Тим, кого цікавить лікування п’яткової шпори, наразі пропонується чимало варіантів.Лікар зазвичай порадить медикаменти, лікувальну фізкультуру, масажі, ванночки та крижані компреси. Але найбільшу ефективність гарантує Ударно-хвильова терапія п’яткової шпори.

Кому та коли потрібна допомога при п’ятковій шпорі?

Найчастіше це захворювання виникає у людей після 40 років, переважно у жінок. Також ця проблема виникає у людей, що мають захворювання опорно-рухового апарату (артроз, пласка стопа, проблеми з хребтом) та  зайву вагу, адже недугу ініціюють високі навантаження. До того ж,  захворювання досить поширене у професійних спортсменів.

Якщо турбує п’яткова шпора, лікування пропонуються різного виду. Перш за все, таким хворим рекомендовано спокій, обмеження рухливості, ортопедичне взуття та спеціальні вправи на зміцнення м’язів стопи.

Але тим, хто хоче вирішити цю проблему з гарантованим результатом, необхідна саме Ударно-хвильова терапія.

Наразі ця терапія стала справжнім проривом в лікуванні п’яткової шпори.

Зверніться до Українського Травмоцентру просто зараз та позбавтеся болю!

Які переваги застосування Ударно-хвильової терапії при шпорі п’яти?

пяткова шпораПроцедура передбачає вплив на хвору ділянку акустичними хвилями, що викликають руйнацію кальцификатів.

В результаті дії Ударно-хвильової терапії:

  • Прибираються патологічні утворення;
  • Поліпшується кровообіг;
  • Знімається больовий синдром;
  • Зменшується набряк;
  • Нормалізуються обмінні процеси;
  • Зміцнюються всі складові елементи суглобу.

Для лікування п’яткової шпори Ударно-хвильовою терапією зазвичай призначають курс з 5-7 процедур, які проводяться 1-2 рази на тиждень. Цей метод абсолютно безболісний і не залишає неприємних залишків, на кшталт шрамів або гематом.

Український Травмоцентр пропонує комплексне лікування п’яткової шпори в Києві, що включає в себе не тільки Ударно-хвильову терапію, але також масаж, рекомендації лікаря та вправи.

Не зволікайте, дозвольте нам вилікувати Вашу хворобу та насолоджуйтеся життям без болю!