Така хвороба, як остеохондроз, досить болісна і може неабияк псувати життя. Це дистрофічні порушення хрящової тканини між суглобами, що викликають сильний больовий синдром. Крім того, таке захворювання стає причиною інших неприємних наслідків – виникають грижі міжхребцевих дисків, нарости, зміщення хребців, порушення рухливості тощо.

Найбільш схильні до остеохондрозу поперековий і шийний відділи хребта.

Кому і коли потрібна допомога при остеохондрозі?

ударно хвильова терапія при остеохондрозіНайчастіше хвороба виникає у людей похилого віку через вікові зміни в опорно-руховому апараті. Але в останні роки ця хвороба «стає молодшою». Причиною є малорухливий спосіб життя – так звана «сидяча» робота призводить до дистрофії хрящів та болю в спині.

Також в групі ризику знаходяться ті, хто має справу з важкими вантажами, страждає на надмірну вагу, неправильно харчується. До факторів, що спричиняє захворювання, також можна додати жінок, які люблять носити високі підбори, та спортсменів, що раптово кидають тренування.

Що стосується лікування, то найчастіше призначається лікувальна фізкультура, масаж і різноманітні методи фізіотерапії.

Значною перевагою застосування саме Ударно-хвильової терапії  є те, що дана методика дозволяє повністю прибрати прояви остеохондрозу, навіть в пізніх стадіях хвороби.

Які переваги застосування Ударно-хвильової терапії при остеохондрозі?

Основна дія Ударно-хвильової терапії полягає у впливі на хворі ділянки низькочастотними звуковими хвилями. При цьому можливо направити енергію  безпосередньо на хвору ділянку.

Ударно-хвильова терапія при остеохондрозі має безліч плюсів в порівнянні з традиційними методами:ухт при лікуванні остеохондрозу

  • Знімає запальний процес;
  • Відновлює обмін речовин хрящової тканини;
  • Руйнує відкладення кальцію;
  • Має знеболюючу дію;
  • Прибирає м’язові спазми;
  • Сприяє відновленню хрящів і кісток.

Чималою перевагою даної процедури є також відсутність додаткових негативних явищ.

В Українському Травмоцентрі на пацієнтів чекає комплексний індивідуальний підхід: після кваліфікованої консультаціі Ударно-хвильова терапія застосовується разом з масажем та іншими методами для досягнення найкращого результату для Вас!