Досить часто після перенесених захворювань або травм люди відчувають обмеження рухливості. Щоб відновити нормальну роботу опорно-рухового апарату, необхідно застосовувати реабілітаційний масаж. Це лікувальна процедура, спрямована на відновлення рухів у повному обсязі.

Кому потрібен реабілітаційний масаж?

масаж для відновлення рухівЦей вид терапії досить дієвий, його призначають при:

  • Переломах різного характеру, що обмежують рухливість;
  • Після перенесеного інсульту;
  • Для відновлення після операції на хребті;
  • Спортивних травмах (особливо у футболістів, атлетів, гімнастів, борців, гірськолижників, фігуристів тощо);
  • При церебральному паралічі у дітей.

Зазвичай, реабілітаційний масаж поєднується з різними вправами лікувальної гімнастики. Також в комплекс входять різні ортопедичні заходи, що допомагають змінювати положення тіла, правильно розслабляти м’язи.

Процедуру традиційно починають з дії на кінцівки, поступово переходячи до спини і грудних м’язів. З характерних рухів застосовується ковзання, погладжування, розтирання, розминання та вібрація. Ефективність терапії буде вище, якщо крім масажу задіяти різноманітні фізіотерапевтичні процедури.

У чому перевага реабілітації в Українському Травмоцентрі?

В Українському Травмоцентрі працюють фахівці високої кваліфікації, які вміють знайти вірне рішення для кожного пацієнта. Спеціалісти центру проведуть ретельний огляд і призначать комплексну терапію, що несе в собі не тільки відновлювальний масаж, але й різні дотичні процедури. Ми завжди працюємо на результат – Ваше повне одужання!

Який ефект реабілітаційного масажу?

При відновлювальному масажі поліпшується кровообіг в пошкодженій ділянці тіла, і це стимулює регенеративні процеси. Також процедура допомагає при розсмоктуванні гематом і крововиливів та зниженні больових синдромів.

Особливо необхідна допомога масажиста в тих випадках, коли пацієнт довгий час змушений був зберігати нерухомість, і м’язи встигли атрофуватися. Мануальне вплив дозволить привести їх в тонус, нормалізувати обмінні процеси в тканинах.

У людей, які перенесли різні захворювання, часто зустрічається м’язова гіпертрофія. Цей симптом теж усувається за допомогою реабілітаційного масажу.

Не зволікайте, подзвоніть просто зараз за телефоном (093) 832-44-44 та (044) 333-70-31 та запишіться на послугу Реабілітаційний масаж!