Така послуга, як масаж, в Києві досить поширена. Ця процедура передбачає мануальний вплив на м’язи, що сприяє їх розслабленню та зняттю спазмів. Вона допомагає прибрати асиметрію тіла, зняти больовий синдром та покращує загальний стан організму.

масаж київКому потрібний масаж?

Кожній людині буде надзвичайно корисний класичний масаж. Київ – величезний діловий центр, тут багато офісів і підприємств, робота в яких передбачає сидячий спосіб життя. Це призводить до відкладення солей, порушення м’язової симетрії і різних проблем з опорно-руховим апаратом. Саме такі проблеми можливо перемогти завдяки масажу.

Оздоровчий та лікувальний ефект масажу мають змогу оцінити  спортсмени, що працюють з великими навантаженнями, активні люди, що постійно перебувають у напрузі і багато інших. І, зрозуміло, послугу масажу потребують літні люди, які мають різні вікові зміни.

лікувальний масаж київЯким буває масаж?

На сьогодні існує різні види масажу, наприклад:

  • Загальний – допомагає розслабитися і пропрацювати всі групи м’язів;
  • Зональний – спини, ніг, рук;
  • Спортивний – стане в нагоді тим, хто стикається з великими фізичними навантаженнями або має травми;
  • Масаж комірцевої зони – незамінний при проблемах з шийним відділом;
  • Реабілітаційний – для відновлення рухливості проблемних ділянок тіла;
  • Для немовлят – роблять новонародженим;
  • Дитячийдля дітей та підлітків, особливо при сколіозі;
  • Моделюючий – антицелюлітний, лімфодренажний, для схуднення.

Дуже важливо знайти кваліфікованого фахівця, який зробить всю процедуру компетентно та професійно. Адже потрапивши в руки ділетанта, можна не тільки не отримати необхідного ефекту, а й нашкодити організму.

У чому перевага масажу в Українському Травмоцентрі?

Ми пропонуємо послуги тільки висококваліфікованих та досвічених масажистів. Перед послугою обов’язково буде проведено консультацію та загальний огляд для визначення необхідності того чи іншого виду масажу, також обрано найкращий комплекс саме для Вас. Адже мета нашої роботи – Ваш комфорт та здоров’я.

Крім послуг масажиста, в Українському Травмоцентрі можливо отримати консультаціі провідних лікарів-спеціалістів та пройти курс лікування методом Ударно-хвильової терапії. Поєднання цих ефективних процедур в більшості випадків дає позитивний результат.

Зв’яжіться з нами просто зараз, щоб записатися на масаж на зручний для Вас час!