Тим, хто професійно займається спортом, доводиться мати справу з досить значними навантаженнями. Далеко не винятком є травми та м’язові перенапруження . Не кажучи вже про втому, яка накопичується з кожним інтенсивним тренуванням.

спортивний масажОсь чому досить корисною та необхідною процедурою стає спортивний масаж. Його застосовують для зняття напруги і підвищення тонусу після посилених фізичних навантажень, а також “з метою підготовки до тренувань і змагань, підвищення працездатності та витривалості.

Кому потрібен спортивний масаж?

Дана послуга стане в пригоді не тільки серед професійних спортсменів, а й серед тих, хто займається будь-якими видами фізичної активності. Вона допомагає впоратися з такими симптомами як:

  • “Крепатура” (м’язовий біль внаслідок накопичення молочної кислоти);
  • Слабкість і пригніченість;
  • Спазм чи розтягнення м`язів;
  • М’язова втома;
  • Болі в спині і суглобах.

Насправді, процедуру рекомендують навіть у тих випадках, коли Вас ніщо не турбує. Як вже було зазначено вище, вона допомагає підготувати тіло до тренувань і досягти кращих результатів. Особливо це актуально при так званій стартовій апатії, що спостерігається у спортсменів напередодні змагання.

Чому варто звернутися в Український Травмоцентр?

масаж для спортсменівВарто пам’ятати, що довіряти краще професіоналам, які дотримуються індивідуального підходу до пацієнта. Адже дуже багато залежить від особливостей будови тіла, організму, виду спорту і інших нюансів.

В Українському Травмоцентріп працюють кваліфіковані фахівці, які нададуть повну консультацію, допоможуть відновитися після травм, а також підвищити ефективність тренувань.

Що дає спортивний масаж?

Будь-який мануальний вплив на спину, ноги, руки або комірцеву зону тіла сприяє поліпшенню кровообігу, а це дуже корисно фізично активним людям.
Також, за допомогою масажу можливо активізувати скорочення м’язів і поліпшити живлення тканин, стимулюючи обмінні процеси. Це оптимальний вид терапії при травмах, оскільки масажні рухи допомагають зняти набряки і крововиливи, прискорити відновлення пошкоджених суглобів, м’язів, кісток. Також вони прибирають больовий синдром, особливо в поєднанні зі спеціальними мазями та гелями.

 

Звертайтеся до Українського Травмоцентру та досягайте найвищих результатів!