Останнім часом все більше з’являється людей, яким стає необхідним масаж шиї. Мешканці Київа серед них на першому місці, адже тут багато офісів і підприємств, робота в яких передбачає сидячий спосіб життя. Саме через це виникає остеохондроз, що супроводжується глибинним болем шийного відділу та болісним обмеженням рухів в цій ділянці.

масаж комірцевої зониВзагалі, проблеми з цією ділянкою тіла – справжня загроза сучасності, а пов’язано це з тим, що ми занадто багато часу проводимо за комп’ютером і мало уваги приділяємо фізичній активності. Ситуацію допоможе виправити масаж шийно-комірцевої зони, що передбачає активний мануальний вплив на цю частину тіла.

Кому і коли потрібен масаж шиї, комірцевої зони?

Традиційно така процедура призначається людям, що страждають на остеохондроз шийного відділу. Також вона буде дуже корисна в наступних випадках:

  • Артрити і артроз;
  • Сколіоз;
  • Невралгіі;
  • Реабілітації після травми;
  • Хворобливих чи болісних відчуттях в області шиї;
  • При порушеннях сну;
  • При постійній втомі;
  • При частому головному болю тощо.

масаж шиїІ це далеко не повний перелік проблем, від яких допоможе позбутися масаж комірцевої зони. Досить часто він буває корисний при незначному підвищенні тиску, прояві клімактеричних станів, порушеннях сну і навіть емфіземи легенів.

Крім того, варто зазначити, що це популярний вид терапії для спортсменів, що мають справу з підвищеними навантаженнями в ділянках шийного відділу (штангістів, акробатів, важкоатлетів тощо).


В чому перевага професійного масажу комірцевої зони?

Чому галузь застосування цього різновиду масажу настільки широка? Вся справа в тому, що він знімає м’язову напругу і запалення, відновлюючи тим самим приплив крові до мозку. Саме тому за допомогою шийного масажу можна позбутися від головного болю, сонливості, синдрому перманентної втоми, а також вилікувати ряд вищевказаних захворювань.

В Українському Травмоцентрі Ви отримаєте професійний масаж шийно-комірцевої зони, який надасть ефективну цілющу дію. Перевага нашого підходу до лікування є комплексна терапії, яка включає в себе і консультацію лікаря, і діагностичні заходи, і безпосередньо кваліфікований та професійний масаж, а також інші процедури.

 

Звертайтеся до Українського Травмоцентру та значно поліпшить самопочуття, позбудьтеся больових симптомів та  повністю одужуйте!