Перші місяці життя маленької людини дуже важливі щодо його подальшого розвитку та здоров’я. В цей час відбуваються найактивніші фази зростання, зміцнюється опорно-руховий апарат, формується м’язовий корсет. Важливо нічого не пропустити і не допустити, щоб щось пішло не так.

Адже будь які порушення в такому віці вплинуть на здоров’я дитини в подальшому житті. Ось чому так важливі гімнастика та масаж для новонароджених. Такі процедури життєво необхідні для правильного фізичного розвитку дитини.масаж для немовлят

Кому потрібен та на що впливає масаж для немовлят?

Здавалося б, чим може бути корисний масаж для новонародженої дитини? Однак важливість цієї процедури на першому році життя надзвичайно велика.

Вона допомагає:

  • Розвинути загальну систему м’язів тіла;
  • Поліпшити рухливість ручок і ніжок;
  • Уникнути захворювання на рахіт;
  • Стимулювати апетит;
  • Нормалізувати обмін речовин;
  • Позбутися від порушень сну;
  • Зняти зайву напругу тощо.

Досить часто мами стикаються з розладом травлення у малюка. В цьому випадку просто незамінним є масаж живота новонародженого і краще довірити таку відповідальну справу фахівцеві. Також дуже добре допомагає масаж при кольках у новонароджених – знижується больовий синдром, прибираються застійні процеси.

Застосовувати дану процедуру має сенс не тільки в тих випадках, коли дитину щось турбує. Це дуже вдалй профілактичний захід, що дозволяє зміцнити організм і уникнути багатьох хвороб. Також масаж рекомендовано гіперактивним дітям. Розслабляючий масаж для немовлят заспокоює нервову систему й допомагає заснути.

Оскільки ріст та розвиток на першому році життя відбувається дуже активно, організму потрібно адаптуватися до цих різких змін, що він не завжди може робити самостійно. У цьому сенсі помічниками стануть гімнастика і масаж немовляти. Ці процедури дозволять прискорити процеси розвитку рухливості – діти, що отримали подібні заходи, швидше сідають, раніше починають повзати і ходити.

Український Травмоцентр  пропонує професійний масаж немовлят та інші процедури, що є необхідними для правильного розвитку маленької людини.

Не зволікайте, подзвоніть просто зараз та запишіть свою дитину на масаж!