Сьогодні головний тренд життя – стрункість, здоров’я та підтягнуте тіло. Ті, хто йдуть в ногу з часом, прагнуть підтримувати гарну форму. Проте, зайві кілограми все одно невпинно намагаються влаштуватися у нас під шкірою у вигляді жирових відкладень. Доводиться постійно вести з ними боротьбу будь-якими відомими методами.

І тут найкраща стратегія – комплексний підхід: якісно спланований раціон харчування, регулярні заняття спортом, здоровий спосіб життя. Необхідною допомогою стане така послуга, як масаж. Ця процедура є потужним інструментом у боротьбі з жиром. Не дарма антицелюлітний масаж у Києві є настільки популярною послугою.

Кому потрібен масаж при схудненні?

антицелюлітний масажСьогодні відомо багато масажних технік, що допомагають позбутися від зайвих кілограмів. Зазвичай антицелюлітний масаж для схуднення призначають тим, хто має проблему так званої «апельсинової кірки» на стегнах, сідницях і ногах. Причиною тому є підшкірні жирові відкладення, що викликані неправильним харчуванням, низькою фізичною активністю або віковими факторами.

І навпаки, інколи при схудненні, після позбавлення від зайвих кілограмів за допомогою дієт, ми помічаємо, що шкіра обвисла, з’явилися складки. У таких випадках буде незамінним лімфодренажний масаж.

Що стане результатом застосування антицелюлітного чи лімфодренажного масажу?

Використовуючи масаж стегон для схуднення, ми вмикаємо безліч корисних процесів:

  • Стимулюється кровообіг;
  • Шкіра насичується киснем;
  • Активізується обмін речовин в тканинах;
  • Прибираються застійні явища;
  • Стимулюється відтік лімфи;
  • Відбувається регенерація клітин.