Людина, яка потребує консультації лікаря, в Києві можна знайти безліч варіантів – від районної поліклініки до елітної приватної лікарні. Але далеко не завжди вдається знайти свого фахівця.

консультації лікарів київДля кожного важливо потрапити до лікаря, який би уважно ставився до проблеми пацієнта, терпляче вислухав, відповідально підійшов до діагностики та лікування.  Адже консультація лікаря зазвичай потрібна в тих випадках, коли людину щось турбує: прояви больового синдрому чи інші неприємні відчуття.

Звертаючись до Українського Травмоцентру, Ви можете бути впевнені, що тут Вам допоможуть!

Які лікарі консультують в Українському Травмоцентрі?

В Українському Травмоцентрі Ви можете отримати професійну консультацію лікарів наступних спеціалізацій:

  • Ортопед-травматолог – допоможе при болю в спині, пов’язаному з остеохондрозом і іншими захворюваннями. Також до нього звертаються в разі травм, артрозів, п’яткових шпор і інших порушеннях в роботі опорно-рухового апарату.
  • Хірург – консультує пацієнтів, які страждають від патологій внутрішніх органів, доброякісних пухлин, ран і опіків, естетичних дефектів. Запропонує альтернативну неінвазивну терапію, що дає ефективний результат.
  • Терапевт – діагностика і лікування захворювань всіх органів і систем, зокрема, дихальної, серцево-судинної та інших. Аналізи і УЗД допоможуть правильно виявити проблему і призначити дієву терапію.
  • Пульмонолог – консультація з лікарем цієї спеціалізації необхідна тим, хто страждає хронічними бронхітами, пневмонією, астмою і іншими патологіями дихальних шляхів.
  • Торакальний хірург – допоможе при порушеннях роботи органів грудної клітки – серця, молочних залоз, легень, стравоходу.

консультація лікарівДетальніше дізнатися про фахівців можна, зв’язавшись з нами по телефону.

У чому перевага консультацій в Українському Травмоцентрі?

Перш за все, варто визначитися з тим, що дає консультація лікаря? Розповідаючи про свої симптоми, Ви допомагаєте фахівцю діагностувати захворювання і визначити ступінь його серйозності. Також в пригоді стануть аналізи та інші обстеження, на підставі результатів яких призначається лікування.

В Українському Травмоцентрі всі фахівці керуються комплексним підходом до терапії. Ми завжди уважно ставимось до кожного пацієнта,  бо наша мета  – допомогти пацієнту повністю одужати !

Дзвоніть просто зараз за телефонами (093) 832-44-44 та (044) 528-38-56

                                   та запишіться на професійну консультацію!