Коли ми відчуваємо якесь нездужання, то нам потрібна  консультація терапевта. Київ рясніє поліклініками та приватними лікарнями, але можна обійти багато місць, перш ніж знайти фахівця, якому можна повністю довіритися.

В Українському Травмоцентрі працюють виключно високодосвічені та компетентні лікарі. Не дарма терапевтів сьогодні часто називають сімейними лікарями. Наші спеціалісти допомагають впоратися з недугами як дорослим так і дітям, а відвідувати їх рекомендовано не тільки зі скаргами на погане самопочуття, а й з профілактичною метою. Не дарма відвідування цього лікаря традиційно включають в профогляд. Крім того, в Українському Травмоцентрі Ви зможете отримати повний перелік лабораторних досліджень, на підставі яких лікар-терапевт зможе поставити діагноз та рекомендувати найкращі методи лікування саме для Вас.

Кому потрібна консультація терапевта?

консультацыя терапевтаДо цього фахівця звертаються в найрізноманітніших випадках, адже терапевт здатен виявити порушення в роботі будь-яких органів і систем. Найчастіше консультація терапевта потрібна при:

  • Захворюваннях органів серцево-судинної системи;
  • Бронхіти, пневмонії, астми та інших патології дихальних шляхів;
  • ГРЗ та грип;
  • Порушеннях в роботі шлунково-кишкового тракту;
  • Хворобах вуха-горла-носа;
  • При проявах алергічних реакцій;
  • При порушеннях обміну речовин.

Лікар-терапевт Капустинська Ольга Андріївна.

В цілому ж, йти до цього лікаря варто, коли Ви відчуваєте якесь нездужання. Він допоможе визначити проблему та направити до фахівця більш вузького профілю. І в подальшому лікування обов’язково узгоджується з терапевтом. Особливо, якщо це сімейний лікар, що веде пацієнта багато років і знає особливості його організму.

Що дає кваліфікована консультація терапевта?

Після огляду у терапевта зазвичай з’ясовується, в чому полягає причина неприємних симптомів. Призначаються діагностичні заходи і визначається стратегія лікування. Важливо пам’ятати, що чим раніше розпочато терапію, тим вище ймовірність повного одужання.

Також, саме у терапевта можна отримати консультаційне заключення, якщо Вам необхідно.

Що таке консультація терапевта?

Найчастіше консультація лікаря терапевта передбачає візуальний огляд пацієнта і опитування. Також, в разі необхідності, вимірюється температура, тиск, прослуховуються дихальні шляхи, прослуховуєься .робота серця.  Для більш точного діагностування хвороби лікар обов’язково призначає лабоаторні дослідження, також у багатьох випадках може знадобитися УЗД, рентген та інші діагностичні методи.

Фахівці Українського Травмоцентру вміють знайти підхід до кожного пацієнта і працюють з ним до повного одужання. Не зволікайте, зверніться до Українського Травмоцентру та отримайте комплексне та професійне лікування, яке дає найкращі результати саме для Вас!

Дзвоніть просто зараз за телефонами  (093) 832-44-44 та (044) 333-70-31

та запишіться на професійну консультацію!