При гострих та хронічних захворюваннях дихальних шляхів зазвичай необхідна консультація пульмонолога. Цей фахівець лікує нашу систему дихання – легені, бронхи, трахею, плевру тощо.

За консультацією до пульмонолога звертаються, коли лікування, що було призначаено терапевтом, виявляється недостатньо ефективним або ж хвороба починає загострюватися чи ускладнюватися. Зазвичай це має місце у випадках ускладних  форм захворювань чи пізно виявлених захворювань . Фахівець максимально детально дізнається про причини недуги і призначає ефективні терапевтичні заходи.

Коли потрібна консультація професійного пульмонолога?

консультація пульмонологІснує перелік хвороб, для лікування яких краще звертатися до вузькопрофільного фахівця:

  • Пневмонія;
  • Бронхіт;
  • Плеврит;
  • Бронхіальна астма;
  • Гемоторакс;
  • Інфаркт легені;
  • Емфізема;
  • Легеневі гіпертензії і фібрози;
  • Алергічний риніт;
  • Силікоз тощо.

Лікар пульмонолог Шмирьов Олег Валерійович

Крім того, консультація пульмонолога може знадобитися і в тому випадку, якщо в пацієнта є кашель курця. Зрозуміло, в цьому випадку для ефективності терапії доведеться кинути палити. Але буває так, що дихальні шляхи настільки вражені, що простої відмови від шкідливої ​​звички недостатньо – доводиться вдаватися до допомоги лікаря.

Також звернутися до лікаря даного профілю має сенс, якщо Ви довго не можете вилікувати кашель, спровокований бронхітом чи іншими захворюваннями дихальних шляхів. Особливо, якщо це супроводжується задухою, відчуттям стискання грудної клітки, нестачі повітря.

Людям, що страждають на бронхіальну астму, також обов’язково необхідний досвічений пульмонолог. Консультація допоможе не тільки діагностувати проблему, а й визначитися з тактикою лікування, обрати відповідні ліки та процедури. До цього фахівця найчастіше звертаються, коли базова терапія не дала результату і потрібен більш серйозний підхід.

Методи діагностування при консультації пульмонолога

Лікарі даного профілю застосовують як традиційні діагностичні методи, так і більш сучасні. Найчастіше хворому призначають загальні аналізи крові та сечі, алерго-проби, рентген органів дихальних шляхів. Також сьогодні все ширше застосовується МРТ, цифрова рентгенографія, лінійна томографія легень, УЗД, бронхоскопія та фіброендоскопія. Все залежить від симптоматики, з якою звертається пацієнт.

Звернувшись до пульмонолога Українського Травмоцентру, Ви отримаєте максимально розгорнуту консультацію. Лікар призначить точні методи діагностики і комплексно підійде до лікування саме Вас. .

Не зволікайте, звертайтеся до спеціалістів Українського Травмоцентру та позбавтеся від хвороб!

Дзвоніть просто зараз за телефонами (093) 832-44-44 та (044) 333-70-31

та запишіться на професійну консультацію!