Ніколи не варто панікувати з приводу стану свого здоров’я, не розібравшись, що відбулося насправді. На легкі травми і порізи ми зазвичай не звертаємо уваги і не шукаємо допомоги, але, якщо біль не проходить, а запалення і набряк збільшуються, то краще не відкладати лікування.

Консультація ортопеда – це абсолютно безболісна процедура, яка допоможе підібрати відповідну терапію.

Сьогодні для визначення точного діагнозу використовуються інноваційні технології, такі як рентгеноскопія, комп’ютерна томограма, МРТ, тощо. Для того, щоб визначитися в переліку обстежень, також необхідною консультація травматолога.

Київ – місто активних людей, які постійно в русі і не мають багато вільного часу. Але важливо пам’ятати, що турбота про своє здоров’я повинна бути в пріоритеті.

Коли потрібна консультація?

Багато хвороб опорно-рухового апарату можна діагностувати на ранній стадії. Буває, що біль не сильний, але запалення прогресує. Рішення допоможе знайти фахівець, який має висконсультація ортопеда травматологаоку кваліфікацію.

Консультація лікаря-ортопеда дозволяє виявити:

  • Переломи кісток;
  • Викривлення хребта;
  • Новоутворення в області спини;
  • Плоскостопість;
  • Захворювання суглобів.

Лікар – ортопед Франк Сергій Юрїйович
Лікар – ортопед Нікітін Петро Віталійович

Чітко поставлений діагноз і знімок хворої ділянки дадуть повну картину стану пацієнта – і це відкриє можливість визначити, чи потрібно оперативне втручання, або можна обійтися менш радикальними методами, які запропонує ортопед-травматолог. Консультація  допоможе також визначити, наскільки правильно відбувається зрощення кістки в період відновлення.

Захворювання опорно-рухового апарату часто пов’язані зі способом життя, і досвідчений лікар зможе порадити препарати для відновлення обміну речовин.

Не варто займатися самолікуванням, особливо якщо мова йде про болі в спині, хвороби хребта,  пошкодження чи переломи кінцівок. Сучасні цифрові методи діагностики допомагають з’ясувати з максимальною точністю, в чому полягає проблема. Після візита до лікаря в Український Травмоцентр  і отримання рекомендацій обов’язково  потрібно пройти призначені обстеження та процедури, які можна пройти на території центру.

Дзвоніть просто зараз за телефонами (093) 832-44-44 та (044) 333-70-31

та запишіться на професійну консультацію!