Коли необхідна консультація лікаря хірурга? Тоді коли Ви відчуваєте, що самі не впораєтесь, коли це серйозно. Київ, з одного боку є великим мегаполісом, в якому працює багато фахівців цієї професії, але хотілось би, щоб лікар, який консультує нас був висококваліфікованим і  уважним до нашої проблеми.

консультація хірургаДосі у багатьох існуютьстереотипи з приводу хірургії – здається, що варто зайти в кабінет, як відразу почнуть “різати”. Насправді  немає жодних причин лякатися. Кваліфікований фахівець першочергово проведе детальне опитування і огляд пацієнта, призначить аналізи і діагностичні процедури, а тільки потім буде приймати рішення щодо тактики лікування: оперативне втручання чи консервативне лікування.

До речі, чим раніше Ви звернетеся, тим вище ймовірність, що операція не знадобиться.

Кому потрібна консультація хірурга?

Існує великий перелік випадків, коли виникає потреба в лікарі такої спеціальності, як хірург. Консультація допоможе при наступних проблемах:

  • Різні новоутворення;
  • Патології внутрішніх органів;
  • Пошкодження м’яких тканин;
  • Опіки;
  • Естетичні дефекти;
  • Проблеми з судинами тощо.

При цьому, чим раніше Ви звернетеся до лікаря, тим вище будуть шанси на одужання.

Що таке консультація хірурга?

консультація хірурга київ

В процесі огляду фахівець виявляє, наскільки серйозним та тривалим є захворювання, а також обирає методи діагностики. Консультація хірурга незамінна також в тих випадках, коли потрібно накласти шви, розкрити гнійник, санувати рану, зробити біопсію, а також у багатьох інших випадках.

Також якщо Ви відчуваєте гострий біль в животі, то потрібно негайно звернутися до лікаря – можливо, має місце запалення внутрішніх органів.

Традиційно консультація лікаря хірурга починається з бесіди – тобто, не треба лякатися, що доктор зразу почне орудувати над вами скальпелем. Насправді, кваліфікований хірург прагне до того, щоб всіма доступними способами уникнути оперативного втручання і допомогти пацієнту.

Лікар докладно розпитує про симптоми, проводить огляд. З методів діагностики можуть застосовуватися рентген, МРТ, УЗД. Сьогодні сучасні технології дозволяють максимально точно, швидко і безболісно визначити, що є причиною симптомів, які турбують пацієнта.

Хірурги, що працюють в Українському Травмоцентрі, керуються комплексним підходом до лікування і з радістю нададуть якісну кваліфіковану допомогу саме Вам.

Не зволікайте, звертайтеся до Українського Травмоцентру та насолоджуйтеся повноцінним життям без болю!

Дзвоніть просто зараз за телефонами (093) 832-44-44 та (044) 333-70-31 

та запишіться на професійну консультацію!