Організм дитини дуже крихкий і схильний до різних захворювань. Нажаль, досить часто діти страждають на хвороби хребта, що ведуть до порушення постави.

Сколіоз – найбільш поширене захворювання хребта, що виникає саме в дитячому віці. Неправильне розташування хребців призводить до сильного болю і часом стає нестерпним.

Масаж спини при сколіозі сприяє поліпшенню кровообігу, знімає больовий синдром та веде до повного одужання. Це, мабуть, найнеобхідніша процедура, яку варто призначити при проблемах з опорно-руховим апаратом у дитини.

Педіатр або терапевт часто рекомендують профілактичний дитячий масаж. Процедура не складна, але вона стимулює правильний розвиток постави і зміцнює м’язовий корсет.

Кому потрібна послуга Дитячий масаж?

дитячий масажДитячий масаж при сколіозі діє як реабілітаційна програма, відновлюючи порушений обмін речовин і покращує кровопостачання. Одноразово він може не дати результату, оскільки ефект має закріпитися, а цього можливо досягти тільки отримавши повний курс процедур.

Також дитячий масаж допомагає при сильному грудному кашлі немовляти – в цьому випадку роблять дитячий дренажни масаж, завдяки якому малюкові відразу стає легше.

Лікувальний дитячий масаж допоможе:

  • Зняти больові відчуття з проблемної зони;
  • Посилити кровообіг і обмінні процеси;
  • Знизити м’язову напругу;
  • Впливати безпосередньо на больові точки.

Подзвоніть просто зараз за телефонами (093) 832-44-44 та (044) 333-70-31 та запишіть Вашу дитину на масаж!

Головна мета маніпуляцій масажиста – розслаблюючий вплив на м’язи на початку, та більш глибокий вплив саме на проблемні ділянки. Іноді лікування поєднують з різними фізіотерапевтичними процедурами, а також застосовують оздоровчу фізкультуру.

Послуги дитячого масажу варто замовляти у профільних масажистів, що спеціалізуються на лікуванні хвороб спини, оскільки від кваліфікації виконавця в даному випадку залежить подальший розвиток і здоров’я дитини.

Дитячий масаж в Українському Травмоцентрі

Звертаючись до Українського Травмоцентру по послугу Дитячий масаж, Ви отримаєте професійну консультацію та якісну допомогу травматолога-ортопеда – наприклад, при сколіозі.

В центрі можливо отримати традиційний загальний дитячий масаж, який позитивно впливає на весь організм.

Професійну рекомендацію щодо того чи іншого виду лікування можна отримати на консультаціі,

запис відбувається за телефонами (093) 832-44-44 та (044) 333-70-31

Наша головна мета та перевага –  практично безболісне лікування без операцій,

яке дозволяє відчути ефект вже найближчим часом після процедур.